Self Cooled 30A 1440W Power Rectifier Module For Communication Systems TH48D30ZZ
Shijiazhuang Tonhe Electronics Technologies Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TH48D30ZZ-220-K0102 Communication Power Module The TH48D30ZZ-220-K0102 is an intelligent 48V/30A (1440W) switching power supply module specifically engineered for communication systems. It features ...